Allstate Mayhem Commercial…

I’m a teenage girl. My BFF Becky texts and says she’s kissed Johnny. Well, that’s a problem ‘cause I like Johnny. Now, I’m emotionally compromised and… whoopsies. I’m all OMG, Becky’s not even hot.

Oz dizisinden tanıyıp sevdiğimiz, çevirdiği entrikalarla ortalığı birbirine katan Ryan O’Reily karakterini canlandıran Dean Winters’ın son dönem reklam filmlerini gösterdi kardeşim.Aslında pek öyle reklam izlemeyi sevmem ama bir; bu adamı çok seviyorum.Havada karada nerde oynasa izlerim.İki; reklam serisi çok yaratıcı olmuş, insanı güldürüp eğlendiren bir havası var..Reklam serisinde, kendisi şekilden şekle giriyor.Bir reklamda aklı bir karış havada genç bir kız olurken diğerinde bir çanak anteni diğerinde çılgın bir rüzgar.Şimdi bu kız ne diyor diyebilirsiniz, ama izlediğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız..

İşte öyle bir reklam serisiki; ben o kadar beğenip bir de reklamın reklamını yaparken buluyorum kendimi; o derece yani.Tabi oynayacak kişi seçiminin ne denli önemli olduğu da ortada; sırf O’Reily oynuyor diye seyretmeye başladım..Bir de siz izleyin derim, çok eğlenceli..Buradan seyredebilirsiniz..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s