İcon ifadeleri…

Bunları gördüğümde gülmekten yerlere yattım; işte yorum budur..İcon sahibinin eline sağlık diyerek, diğer iconlarını görmek isteyenlere burayı işaret edebilirim..

İcon ifadeleri…” üzerine 10 yorum

 1. Ben anlama ikondu kokondu 😛 falan güncelleme isterim daha çok 😛 Bu aralar yoğunsun sanırım.

 2. Hiçte komik değil ayrıca. 😀 Duyduğuma görede güneş geçmiş kafasına öforinin. O_o Söyleyenlerin yalancısıyım valle.

 3. @ collapse

  Birileri yine dayak istemeye başladı..Zaten hakkımda asılsız dedikodular yayanın sen olduğunu biliyordum, Allah’a şükür başıma güneş geçecek kadar dışarıda dolanmıyorum; bil ki benden ses seda yoks aya işteyim ya da bir köşede uyuyup kalmışım..

  Hem ayrıca arkadaşım, iconlar çok güzel bir kere, ben çok güldüm onları görünce,buna gülemeyenler utansın..

 4. @ la fea

  Yaa neden öyle diyorsun bence bu iconlarda çok güzel.Şaka bir yana arkadaşım, bu akşam biraz güncelleme yapmayı düşünüyorum, fırsat bulursam aklımdakileri buraya atıp bir hafta boyunca yine görünemeyebilirim..

 5. @ oyunlar

  Ne demek, bir tek beğenen sen oldun zaten; olsun ortak zevklerimiz olması güzel 😀

 6. Bende sırf senin için günlerdir Oscar tanıtımı yazmaya çalışıyorum. Tıkandım kaldım kabahatli sensin. Öyle yazmalıyım ki Ofori utanmalı bunca fırsatı varken izlemediğine diye düşünürken ilham kaçıyor 😛 Şaka bir yana cidden iddialı bir şey yazmak istiyorum da idda kiiiiiiiiimm ben kim ha ha ha :)) Ayrıca oyuncu güncellemeleri de yaptım 🙂 Sen uğramadın orası ayrı 😛 ben her izlediğimi yazmıyorum ve bu aralar bir sürü diziye başlayıp yarım bırakıyorum içime fenalık geliyor. Uzakdoğu fimlerine de daha pek alışmadım bana kısa geliyor :)) Senin tanıtımlarından liste yaptım hatta izledim bir iki tanesini ama cııık. Bir de ruh halim müsade etttiğinde rüyayı izleyeceğim.

 7. @ la fea

  Valla ben anlamam; tanıtımımı en yakın zamanda isterim..Benden çok şey izlediğini zaten biliyorum, ama bir de onları yazsan, bizde hem okusak, hem öğrensek hem de biraz haset olsak -ben neden izlemedim diye- ne güzel olurdu valla..Bende bir kaç diziyi başlayıp yarım bırakıp kaçtım daha da açıp bakmak içimden gelmedi..

  Artık eski hevesimiz mi kalmadı yoksa izleye izleye bir beğeni kültürümü kazandık bilemiyorum.Ama artık her şeyi de izleyemez olduk..

 8. Valla zevklerimiz gelişti artık sıradan yapımlar bizi kesmiyor. Bir de şu aşırı sevimli mimikler yok mu bazı dizilerde öldürüyor beni. Quene Of Housewives, Stars Lovers ben bu dizileri 11 völüm izledim daha sonra bıraktım. Snow Queen de 11 bölüm izledim sonra baydı.

 9. @ la fea

  Sen yine iyi başlamışsın ben onu bile yapamıyorum artık, elim gitmiyor bir türlü..Ne olacak bu tutuk hallerimiz bilemem..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s