Seducing Mr Perfect – Baştan çıkarıcı bir film:)

“Seducing Mr Perfect – Baştan çıkarıcı bir film:)” üzerine 13 yorum

 1. Yazılarına canı gönülden katııyorum…İşte beni kore dizilerine bağlıyan en büyük sebeblerden biri…Gerçek hayattan komik alıntılarla bizlere sunulmuş adeta…buda beni her yönden etkiliyor ve mutluluk kazandırıyor…işte böyle sürüp gidiyor düşüncelerim…

 2. Aslında tam üstüne geldi bu yorumun; sabah kalktığımda içimden bu filmi yeniden izlemek geliyordu, iyice gaza geldim şimdi.Ve evet ben filmlere dizilere olduğundan daha düşkünüm : )

 3. Filmi izliyorum şu anda. Adam çok yakışıklı, film de çok eğlenceli. İndirmeye başladım bile :)

 4. @ La Fea

  Evet bende adamdan baya etkilenmiştim zamanında, hatta başka filmlerini aramıştım.”Father” diye bir filmini izlemiştim daha sonra; sırf o oynuyor diye yani.Bu arada kendisinin o kadar iyi İngilizcesinin olması ben şaşırtmıştı, sonra açtım okudum biyografisini, babası İngilizmiş onu öğrendim.Adamın adı Daniel Henney..Bak iştaha geldim şimdi bakayım daha ne filmler yapmış.. :)

 5. Evet biliyorum. İlk gördüğümde o mu acaba dedim. Hollywood da adı duyuluyor yavaş yavaş. Adam baba tarafında İngiliz anne Asyalı e yani güzel bir karışım :P Gywenth Paltrow ile bir reklam filmi var izledin mi?

  Bu arada Boys Over Flowersı izledin mi?

 6. @ La Fea

  Evet izledim ve hatta az önce gaza gelmiş bulunup, oturup kimdir bu adam diye bir yazı yazdım; insanın boş vakti olmaya görsün, böyle şeylerle dolduruyor işte.Gong yoo gibi şirin olmasa da; bu da yürüyen “karizma” azizim :)) …

 7. Bir dakka ya ben anlamadım Ne oldu yani sonunda? Ne saçma bitti öyle? Neden ziyaret etmiş ailesini o zaman? Nefret ediyorum böyle tamamlanmayan hikayelerden!

 8. @ La Fea;

  Aslında sonunda ben de evlenecekler falan zannettim hatta sırf o sebepten ailesini görmeye gitti sandım. Zaten bizim tepkimiz gibi babasının tepkisi de birdi. Adam resmen terliğini çıkartıp çocuğun kafasına fırlattı “madem kızımla evlenmeyeceksin ne işin var burada” diye. Kızım babası bizim adımıza tepkisini koymuş oldu bence, bu arada o sahnede çok güldüm:)

 9. Güzel de yani çok saçma. Kızınızla henüz evlenmek istemiyorum demesi daha da saçma. Sonunu sevmedim. Güzel bağlayamamışlar. Biraz da beraber sahnelerini görseydik. 1-2 dk falan. Ya da o öpüşme sahnesi ve konuşmalar daha uzun olsaydı. Olmamış bence.

 10. @ La Fea

  Evet birlikte oldukları sahneleri uzatabilirlerdi, insanın hevesi kursağında kalıyor. Ama ben genel olarak yine de beğendim, belki de ilk izlediğim Kore filmleri arasında yer almasındandır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s